Pakalpojumi

Meklējot psiholoģisko palīdzību, nereti ir grūti orientēties plašajos, bieži vien grūti izprotamajos psiholoģisko terminu un metožu nosaukumos.

Ārpus Latvijas un arī Latvijā psihologi un psihoterapijas speciālisti strādā ar dažādām metodēm. To izmantošanu nosaka iegūtā pamata vai papildu izglītība. Ir dabiski un atbilstoši konsultācijā  uzdot neskaidros jautājumus (par izmantotajām metodēm psihologa darbā, iegūto izglītību; dalīties savās bažās, pieredzē, u.c.) un saņemt uz tiem saprotamu un izsmeļošu atbildi. 

Ar manu, psiholoģes, KBT psihoterapijas speciālistes Lailas Kalniņas, iegūto izglītību, līdz ar to, metodēm, kādas praktizēju savā darbā, variet iepazīties sadaļā Par mani.

Psiholoģiskās palīdzības veidi, kādus piedāvāju privātpraksē:

  • Konsultācijas pieaugušajiem. Psihologa konsultācijas tiek balstītas uz kognitīvi biheiviorālās terapijas metodēm, shēmu terapiju, apzinātības praksi un citām metodēm. 
  • Kognitīvi biheiviorālā terapija. Kā šī metode palīdz panikas lēkmju, paaugstinātas trauksmes, veģetatīvās distonijas, depresijas u.c. gadījumos - plaša  informācija šeit ! 

Pirmās konsultācijas laikā, ņemot vērā gan klienta grūtību raksturojumu, gan sasniedzamo mērķi/vēlamās izmaiņas, notiek savstarpēja vienošanās par efektīvāko metožu izmantošanu.

Svarīgi: 
  • Mana pamatizglītība ir klīniskā un veselības  psiholoģe. Konsultācijas pamatā tiek balstītas uz kognitīvi biheiviorālās terapijas (KBT) un shēmu terapijas metodēm
  • Neesmu ārste, esmu psihoterapijas speciāliste, medikamentus neizrakstu.
  • Mājas lapā atrodamā informācija paredzēta vispārējam ieskatam. 

Samaksa par vienu 50 minūšu konsultāciju  50 - 60 €.

Samaksa tiek noteikta pēc savstarpējas vienošanās.

Neierodoties uz konsultāciju, vai mainot laiku vēlāk nekā 24 stundas pirms plānotās konsultācijas, jāsedz pilna maksa par plānoto (neapmeklēto) konsultāciju.